Za co filtruje się pozycjonerów.

Listopad 21st, 2012

Wyszukiwarki to takie witryny, gdzie każda osoba, która ma własną stronę www, chciała by się wypatrzyć. Powiem w dużej mierze więcej. Nie tylko odnaleźć, lecz znajdować się na topowych pozycjach w wynikach dla interesujących je słów.

Rzeczoną pozycję oczywiście wolno osiągnąć. Starczy wyłącznie, że znajdzie się osoba, jaka zrealizuje coś takiego jak pozycjonowanie witryny www. Jakiś z problemów w czasie pozycjonowania strony to to, że jest tylko jedno pierwsze miejsce, a chętnych zazwyczaj jest niezwykle od cholery.

O ile chętnych jest sporo, to jederman usiłuje sprawić wszystko, żeby się na niniejszej pozycji odszukać. Na pierwszej pozycji będzie jednak jedynie jedna witryna. Wszystko było by niezmiernie przyjemne, gdyby nie fakt, iż osoby odpowiedzialne za postać efektów w wyszukiwarakch wybitnie nie lubią jak się wpływa w efekty ich wyszukiwarek. Tym samym też pozycjonowanie stron www cyklicznie to ogromnie ryzykowna gra.

Jednym ze sposobów walki z pozycjonerami stały się zatem bany i filtry nakładane na witryny, które są pozycjonowane. Ban bazuje na zupełnym wycofaniu strony z efektów wyszukiwarki. Filtr tymczasem polega na przesunięciu witryny niżej w wynikach aniżeli winna się ona w istocie odkryć.

De facto nie ma właściwie wiele większego przesłania dla samej witryny, na którą karę się załapie, bo w efekcie traci osobistą dobra pozycję i równolegle wejścia z wyszukiwarki.

Kategorie: Internet i technika | Tagi: , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.