Pościg za sławą

Listopad 29th, 2012

Widzieliście te programy rozrywkowe gdzie poszukuje się geniuszy? Najprzód są castingi prowadzone w kilku miastach. Następnie przychodzą programy na żywo. Niezwykle bajeczna zabawa. Szczególnie wybitnie wyśmienite są te wspomniane już castingi.

Absolutnie nie czaję z jakiego powodu jednostki, które nie mają w ogóle talentu idą na taki casting. Zespoły gdzie łepek grająca na gitarze jest poza nutą. Piosenkarz pobrał może kilka lekcji śpiewania, niemniej jednak widać, że nie umie niniejszego robić. Najciekawsze lecz jest to, iż oni myślą, iż są naprawdę ogromnie wyśmienici.

Przed popisem prowadzący podchodzi do postaci, jaka będzie grała na rzeczonej gitarze i pyta o występ. Kompletny zespół mówi, iż grają w tej chwili nieco latek, iż koncertują i że ich muza jest względnie niezwykle pozytywnie odczuwana.

Nadciąga występ i faktycznie leci bardzo zimy prysznic z ust jurorów. Nie tylko chodzi o zespoły, to samo dotyczy solistów, jednostki, które grają, tańczą, albo nawet w tym mam talent, próbują coś pokazać. Po prawdzie nie wiem, czy to otoczenie tych postaci jest tak ździebko wymagające, być może się nie zna na tym co wykonują ich znajomi, a może chodzi o to, że nie pragną ich dobijać.

Poniekąd to nadzwyczaj podejrzane, gdyż ja o ile widzę, że komuś coś nie wychodzi, a wiem, iż wybiera się do jakiegoś programu, wówczas w kółko staram się subtelnie to odradzić.

Kategorie: Szkolenia i nauka | Tagi: , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.