Znaczne i to w wszelkiej specjalności

Grudzień 6th, 2012

Co jest niesłychanie poważne i to naprawdę w każdym biznesie? Jedna osoba odparuje, iż nadzwyczaj poważne jest szczęście. Inna ustali bez sekundy namysłu na dobrych pracowników. Kolejna osoba zdoła stwierdzić, że nader ważne jest wyczucie chwili.

Oczywiście każda ma niedużo racji. Najistotniejsze niemniej jest pościg za nowościami. Jeśli mamy dwie firmy. Każda z nich pochłania się dostarczaniem układów z betonu. W pewnej osoba, która odpowiada za rozwój nabyła blaty produkcyjne, jakich produktywność jest dwa razy większa niż tych, jakie były do tamtego okresu. Tych co nadal są w jednostce konkurencji.

W drugiej organizacji, z pewnością osoba odpowiedzialna za ową kwestię pozostała przy tych starszych blatach produkcyjnych. W takim przypadku zdołamy zaledwie się domyślać jak w przyszłych miesiącach pocznie zmieniać się rozdział Klientów pomiędzy obiema organizacjami.

Pewno zdobędzie jednostka z maszynami, które mają dwa razy większą produktywność, albowiem w tym samym terminie będą mogli obsłużyć dwa razy sporzej Odbiorców, albo proponować dotychczasowym dwa razy krótsze okresy na dostawę zadysponowanych towarów.

To niezmiernie bezbłędnie ujawnia, iż progres, pogoń na nowościami daje nam lepszą pozycję i bezpieczniejszą przyszłość. Należałoby o tym stale pamiętać w czasie podejmowania decyzji.

Kategorie: Internet i technika | Tagi: , , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.