Predyspozycje – ważna rzecz

Grudzień 8th, 2012

Są jednostki, które mają swoje marzenia, na ogół nadzwyczaj ambitne. Pragną stać się wokalistami, wyszkolić się grać na pewnym instrumencie. Bardzo superowe marzenia i wybitnie często nie zamyka się wyłącznie na marzeniach. Nader wiele z tych osób podejmuje przykładowo kursy gry na gitarze czy różnym instrumencie, albo kursy śpiewu.

Po jedynie kilku takich naukach, konfirmowani przez swoich mistrzów rozpoczynają chwalić się swoimi dokonaniami przed familią, koleżankami, a czasami nawet całym światem. Starczy, że nagrają jakiś filmik jak grają na gitarze, alternatywnie śpiewają i usytuują go na Youtube.

Ułomek nawet idzie na casting programu gdzie wyszukuje się geniuszy. Bardzo dużo ludzi natomiast dowiaduje się, iż są co najwyżej średni w tym co czynią. Na nieszczęście talentów na ogół jest troszkę. Nie każdy może być znanym gitarzystą, nie każdy zdoła super śpiewać.

Najbardziej szkoda tych jednostek, jakie były wypychane zapewnieniami swoich nauczycieli, że są wyśmienici, po największej części po to, aby wywlec od nich kolejne płatności za lekcje. Tacy ludzie niszczą się o zaporę realiów. Zazwyczaj działają owo na oczach tysięcy jednostek przed Ttelewizorem, czy też monitorem peceta.

Mogli by tego ani chybi kompletnie ustrzec się, jeśliby trafili na odpowiedzialnego nauczyciela, który by im rzekł, iż nie mają za bardzo solidnego geniuszu. Zdołają się bezsprzecznie trenować, ale nie będzie z tym w życiu jakiegoś znacznego szału.

Kategorie: Szkolenia i nauka | Tagi: , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.