Wycieczka do warszawkiego kina

Grudzień 13th, 2012

Eskapada ze znajomymi do Wawki! De facto wybitnie doskonała rzecz! Któregoś ładnego popołudnia weekendowego zaplanowaliśmy wybrać się ze znajomymi do stolicy, do kina na film 3D, jak mówią warte ujrzenia. Umówiliśmy się w takim razie na mieście w własnej miejscowości, weszliśmy do mojego pojazdu i pomknęliśmy.

Na seansie było nader sympatycznie. Wyszliśmy z kina koło 21 i reflektowaliśmy już powracać do domu jednakże, niestety mój samochód kompletnie nie miał chęci ruszyć. Musieliśmy zostawić go na parkingu, a sami zaczęliśmy poszukiwać hotelu. Niechybnie nie muszę nawet wzmiankować, że jako jedyny dumałem o parkingu. Znajomi na pewno w zamian o parkingu i moim wozie rozmyślali w tym momencie jedynie o miejscu do spania. No prawdopodobnie uprzednio krztynka zabawy, a dopiero dalej spanie.

Hotele w wawie to wybitnie kosztowny biznes jak zdążyliśmy się zorientować. Aby wypożyczyć pokój w takim dobrym hotelu to należy wydać około 200 złotych za noc. Po godzinie szukania byliśmy już srogo głodni i utrudzeni ruszyliśmy do pierwszego lepszego hotelu.

Uiściliśmy po 150 złotych od osoby. Hotele tu są niesłychanie elitarne, nie powiem, że nie, tymczasem ich cena powinna być względnie niższa. Będziemy nader długo sobie przypominać nasz chybiony wypad do stolicy.

Kategorie: Motoryzacja i samochody | Tagi: , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.