Dobry blog i jego oddziaływanie na ludzi

Styczeń 12th, 2013

Należyty blog jest blogiem, który wpływa na ludzi. Bezsprzecznie nie dosłownie. Wszystko musi być z wyczuciem i pomyślunkiem. Jednakże coraz więcej mówi się o opiniotwórczości i oddziaływaniu na czytelników. Oczywiście wszystkie dane jakie wnikają do naszego umysłu zdołają, natomiast nie musza być filtrowane. Wszystko zależy od pochodzenia z którego zostały zorganizowane i faktu, czy do rzeczonego źródła mamy wystarczające zaufanie, czy ów źródło jest dla nas niepewne. Wszystko polega na tym, aby blog stał się takim niezwykle zaufanym źródłem. Czy trudno jest to uzyskać?

Na szczęście nie. Osiągnięcie pozycji niezależnego pisarza bloga, względnie nawet niezależnej marki samego bloga to rzecz nieustępliwości i ciężkiej pracy. Na pewno nie ma nic co przychodzi bez trudności i bez mozolnej pracy. Wszystko musi posiadać swoje podłoże w pracy. Możliwość uzyskania etykiety dobrego źródła wiadomości również.

Nader rzetelnym źródłem wiadomości są blogi, jakie ograniczają osobisty subiektywizm i starają się przekazywać w miarę rzeczowe informacje, a materiały na nich zamieszczane nie reklamują i nie promują w sposób nieustępliwy żadnych towarów dyskusyjnej jakości. Bezsprzecznie są również blogi, gdzie utwory tematyczne są niezwykle podmiotowe i one także uważane są za bardzo dobre i wypróbowane źródło treści. Dlaczego? Ponieważ pisarz wypracował sobie opinię niezależnego i niezłomnego speca w wiadomej sferze i wolno mu ufać, a jego tendencyjna opinia w większości przypadków była akuratna i poparta przemyślanymi argumentami. I tyle wystarczy, żeby blog był wartościowy i subiektywny. Albowiem niestronniczy ma obowiązek być jedynie katalog stronic, ze stronicami przyporządkowanymi do adekwatnej kategorii (np edukacja). Dzisiaj świat rządzi się subiektywem!

Kategorie: Biznes i firmy | Tagi: , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.