Wzmocnienie blogosfery w naszym kraju

Styczeń 14th, 2013

Blogosfera w Polsce modyfikuje się w całkiem przeciętnym tempie. Nie ma szybkich skoków popularności blogów, ani zmierzchów wielkich blogerów, którzy zebrali tysiące czytelników. Nasz kraj jest względnie młodym celebrytą internetowym, w którym mieszkają ludzie niepewni siebie i nie zawsze przekonani co do własnego zdania. A Internet to jednak miejsce nader skrajne. Przybywają tu silne jednostki i są to zwykle administratorzy witryn, posiadacze e-biznesów, bądź blogów, jednakże przybywają również jednostki słabe… większa część krytykujących komentujących to najlepszy przykład słabych jednostek.

Jedni i drudzy mają własny niezmiernie gigantyczny wpływ w zaawansowanie blogosfery. Słabe jednostki niezwykle obrotnie zdołają nabijać pieniądze, a silne nadzwyczaj prosto zdołają te pieniądze zbierać. Należyty blog zdoła być przykładem takiego stanu rzeczy. Gdzie pewna silna osoba zarabia na tym, że uzbierała wkoło swoich tekstów rzeszę słabych ludzi. Czy tak nie jest w istocie? Faktycznie używam dość silnych słów, ale taka wydaje mi się prawda.

Faktem jest, iż wśród czytelników blogów są silni ludzie i to dla nich budowane są zachęcające wpisy tematyczne (np turystyka), jednakże oni nie są pospolitymi czytelnikami. Czytują blogi w wolnym czasie, a standardowo pracują w sieci, mają biznes, bądź swoje strony. Pożądane byłoby na to zwracać uwagę. Blogosfera ewoluuje też dzięki nakładom na reklamę. Nawet trywialny katalog, który jest moderowany może się do bieżącego przyczynić.

Kategorie: Motoryzacja i samochody | Tagi: , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.