Ty doglądasz, a inni owo bagatelizują

Luty 11th, 2013

Czemu ludzie zgoła nie respektują pracy pozostałych? Ty oddajesz nader dużo czasu ażeby wykaz stron był w zasadzie uporządkowany. Nim zatwierdzisz witrynę to monitorujesz czy jest poprawna z regulaminem, jakiego nikt nie czyta. Równie dobrze idzie taki regulamin skreślić.

Zwykle jak wchodzisz i startujesz sprawdzać nowe strony, widzisz durne opisy, jakie zostały prawdopodobnie uformowane z automatu, systematycznie bez sensu. Od samego czytania łeb poczyna trzaskać. W takich dokładnie chwilach rozpoczynasz po prawdzie bardzo poważnie się zastanawiać, po co mi wykaz stron. Możesz wprowadzić opłaty. To naturalnie wykreśli część ambarasów.

Szczególnie, jeżeli będzie można dorzucić witrynę nie wcześniej niż po opłaceniu. Problem w tym, że straci się sporo stron, które są potrzebne, wszak posiadacz nie będzie wydawał pieniędzy na swojego rodzaju katalog.

Nie kapuję, czemu tępaki nie poważają naszej pracy, przede wszystkim, iż sprawiamy to za darmo. Nie ściągamy opłat. Zamiast docenić, to absolutna olewka i wpychanie wszystkiego jak leci. Najczęściej kończy się to ewidentnie stratą ich czasu i naszego. W każdym calu bez sensu.

Kategorie: Biznes i firmy | Tagi: , , , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.