Parking lepszy niźli chodnik.

Listopad 21st, 2012

Zastanawiałeś w dowolnym czasie się co jest lepszym podejściem o ile chodzi o parkowanie własnego ukochanego samochodu? O ile masz do wyboru ledwie dwie rzeczy. Gratisowy kawałeczek chodnika i płatny parking. Wówczas która opcja będzie dla Ciebie tą wspaniałą możliwością?

Chyba wiesz, że jedne osoby wyłonią chodnik. Niezmiernie dużo takich postaci wolno dostrzec w sąsiedztwu płatnych parkingów. Jednostki takie wezmą wrzucą się na chodnik przed takim parkingiem byle żeby ledwo nie zapłacić za pozostawienie auta na pokazanym parkingu. Nie ma jak przejść około takiego auta, bowiem miejsce jakie pozostało pozostawione nadaje się przypuszczalnie dla jamnika, a nie człowieka.

Czasem napotyka ich zasłużona sankcja. Mandat, ewentualnie niesłychanie rozsierdzony człowiek, który przechodząc porysuje karoserię takiego auta. Bezspornie porysuje przechodząc w miejscu jakie taki bałwan zostawił do chodzenia.

Zamiast oszczędzić mamy koszt na lakiernika. I w rzeczywistości wypada się za takie kombinowanie. O ile przylegasz do takich osób, wtedy niezwykle silnie zastanów się następnym razem, czy pożądane byłoby nieprzerwanie oszczędzać na parkingu. Być może czasem przyzwoiciej darować te dwa, trzy złote na godzinę za prosty dzień później.

Nikt, kto ma bodaj mało rozumu nie będzie oszczędzał, bo pod każdym względem zdaje sobie sprawę, że chytry niesłychanie często traci dwa razy.

Kategorie: Motoryzacja i samochody | Tagi: , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.