Dlaczego nie odkrywamy pozytywów?

Grudzień 5th, 2012

Osoba, która prowadzi dowolny interes i myśli nader serio o nim winna mieć bodaj swoją stronę www. Z jakiego powodu zatem jest w gruncie rzeczy sporo firm, które nie mają swojej witryny www. Z jakiej przyczyny tak sporo właścicieli firm nawet nie zastanawia się nad tym iżby w pojedynkę czy też przy pomocy jakiejś instytucji uplanować stronę dla własnej firmy.

Z trudem wyszukać jakąś, w zasadzie racjonalną odpowiedź. Bodaj chodzi o to, iż taki posiadacz pod każdym względem nie wykrywa, nawet najmniejszego korzystnego aspektu z posiadania własnej witryny www. W związku z tym również tworzenie stron www jest pewną z ostatnich myśli, o jakich będzie dumał.

Właściwie dla takiej osoby witryna jego firmy to niepotrzebny wydatek na promocję, bez której sobie poradzi. Jest nawet bardzo pewien, iż poradzi sobie perfekcyjnie bez niniejszej witryny. Zwłaszcza takie podejście reprezentują przedsiębiorcy, którzy działają jedynie na rynku lokalnym.

Dla nich projektowanie stron jest nawet mniej korzystne niż wydruk reklamówki i rozrzucenie ich po pobliskich klatkach. Czy jest owo pomyłka? Potężny, niemniej jednak dominująca ilość takich biznesmenów przenigdy się o tym nie przekonają. A nie przekona, albowiem wpierw będą musieli pozamykać swoje biznesy. Pożądane byłoby w następstwie tego o tym pomyśleć.

Kategorie: Biznes i firmy | Tagi: , , , , , , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.