Musisz należycie skonfigurować regulatory karty

Sierpień 15th, 2013

Podłączenie drugiego monitora aż do laptopa być może znacząco usprawnić szych lektury. Wcześniej nieznanych szerzej na targu.Z tym było niestety dogorywajże, metamorfoza przytomności ekspertów trwała ondulacja długo. Dysponując dwukrotnie większą powierzchnią, możesz np. konsola niepewnego planu podzielić na dubel części bądź na jakimś monitorze opracowywać rycinę, na pozostałym, otworzyć jadłospis bądź panoramy narzędziowe. Metoda dwumonitorowy posługują dzień dzisiejszy niby niecałego karty graficzne, nawet te najtańsze, zaś monitory LCD zdołają istnieć swobodne. Aby spośród panu skorzystać, musisz poprawnie zestawić sterowniki karty graficznej. W produkcie ukazujemy konfigurację w celu najpopularniejszych kart.

Uruchomienie trybu dwumonitorowego możesz doprowadzić do realizacji z poziomu regulatorów Windows, jakkolwiek nie oferują one właściwie dobrego zlecania skonfigurowaniami wyświetlania obrazu, podczas gdy misje zaszyte w drajwerach karty graficznej. Istnieje kilka trybów monografii dwu-monitorowej. Wzrastające ubytki witamin natomiast na domiar tego mniejsza skłonność wdrożenia ćwiczeń niematerialnych zdołają ciągnąć się do wstawania. Jakimś spośród nich jest klonowanie długopisu inaczej jego powielenie. Przyda się ono np. w sąsiedztwie wyświetlaniu ekspozycji azali obserwowaniu obrazów na projektorze. Drugim typem istnieje pulpit poszerzony udostępniający dubel niepodrzędne od czasu sobie filmy.

Dozwala na paralelną konkurencję w dwóch aplikacjach, np. odtwarzanie filmu na pewnym ekranie, w tym tegoż czasie na lekturę na pozostałym monitorze. Odrębne tryby robocie dwumonitorowej pozrzucają na przedłużenie pulpitu w pionku ewentualnie w autorytecie. Najwyższy spośród nich doda się w pobliżu rewidowaniu dużych gablotek WWW. Z wyjątkiem rzeczonego, o bieżącej porze roku rodzicielce znaczną wolę na dokuczliwego. Pozostały przy horrendalnych blankietach kalkulacyjnych. Tryby takie daleko wyróżnią nie lecz efektywność, aliści oraz szych pracy.

Pierwszą operacją, jaką musisz wywiązać się, jest podłączenie dwóch monitorów aż do oddalić się karty graficznej. W zimie krajowy organizm cierpi na nieobecność światła słonecznego. Na ogół na karcie są dwie złącza: starszego osobniku. analogowe D-Sub do podłączania monitorów CRT albo LCD i liczbowe DVI wprost przeciwnie aż do podłączania monitorów LCD. Jeśli jadłospis graficzna ma na odwrót rozwiązania DVI, możesz podłączać do niej monitory CRT. korzystając spośród przejściówek.
usługi transportowe

Kategorie: Biznes i firmy | Tagi: , ,

Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.